Kolejnym przystankiem Rodzinnych Rajdów Rowerowych będzie Szczucin. Do wspólnego spędzenia czasu w aktywny sposób zapraszamy mieszkańców i wszystkich chętnych już 17 czerwca. Na trasy wyruszymy punktualnie o 12.00, by później bawić się w miasteczku rowerowym na Placu Parafialnym.

Niedziela z rowerem rozpocznie się o 10.00. To wtedy na Placu przy ul. Rynek 19 otworzymy biuro zawodów, gdzie każdy będzie mógł zapisać się do Rajdu. Startujący otrzymują od nas numer na rower, mapkę z trasami oraz bloczek na ciepły posiłek, wydawany po przejechaniu wybranego dystansu. Tych będą trzy: mini (10 km), midi (24 km) oraz maxi (40 km). Wszystkie zaczynają i kończą się na Placu Parafialnym.

Start Rajdu zaplanowaliśmy na godzinę 12.00. Na trasie szukać będziemy biało-czerwonych flag, za co otrzymamy zdrapki z atrakcyjnymi nagrodami. Zaś na mecie na dzieci czeka wspaniała strefa rozrywki, a na wszystkich czekają nagrody, gry i konkursy. a także wspomniany posiłek. Od 14.00 będziemy przyjmować zapisy do zawodów dziecięcych. Samo ściganie maluchów rozpocznie się o 15.00. Na bezpiecznym dystansie najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił. Każdy z młodych rowerzystów otrzyma pamiątkowy dyplom.

Wizyta w Szczucinie będzie trzecim tegorocznym Rodzinnym Rajdem Rowerowym. Dotychczasowe imprezy cieszyły się wielkim zainteresowaniem, przyciągając osoby w każdym wieku. Liczymy, że tak samo będzie w najbliższą niedzielę.